Kontakt

  • Poniedziałek – Piątek
  • w godzinach od 9.00 do 17:00
  • Kancelaria Adwokacka
  • Adwokat Wiktor Pielecki
  • ul. 3 Maja 7/7
  • 20-078 Lublin

Formularz kontaktowy

captcha

Kancelaria adwokacka

Kancelaria Adwokacka adwokata Wiktora Pieleckiego z siedzibą w Lublinie zapewnia swoim Klientom w pełni kreatywne podejście do prowadzonych spraw. Pozwala to na rozwiązywanie problemów w sposób wieloaspektowy – z uwzględnieniem wszystkich przesłanek towarzyszących danej sprawie. Kancelaria nie tylko podejmie się prowadzenia sprawy, ale również udzieli porady prawnej, która pozwoli Państwu podjąć decyzję w związku z kolejnymi działaniami. Porady prawne mogą dotyczyć zarówno kwestii formalnych i proceduralnych, jak również mogą stanowić merytoryczne rozstrzygnięcie poszczególnych zagadnień. W wielu przypadkach okazują się także początkiem długotrwałej współpracy z Kancelarią.

Nadrzędnym celem zespołu, który tworzą adwokaci, aplikanci adwokaccy oraz pracownicy naukowi jest zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi realizowanej na najwyższym poziomie, zgodnie z obowiązującymi standardami, etyką zawodową, jak również troską o dobro oraz interesy Klienta. Dlatego też wszystkie, podejmowane przez nasz zespół czynności cechuje racjonalizm, efektywność oraz ukierunkowanie na skuteczność. Jednocześnie mamy na uwadze troskę o optymalne koszty świadczonych przez nas usług.

Adwokat Wiktor Pielecki wraz ze współpracownikami oferuje w pełni profesjonalną obsługę prawną  ukierunkowaną na obsługę przedsiębiorców w tym spółek prawa handlowego. Realizowana obsługa obejmuje – w zależności od charakteru współpracy z Klientem – zastępstwo procesowe Klienta na każdym etapie postępowania sadowego, sporządzanie dokumentacji procesowej, jak również kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców.

Kancelaria zatrudnia specjalistów prowadzących obsługę również osób fizycznych w dziedzinie takich spraw jak rozwody, podział majątku dorobkowego małżonków, sprawy spadkowe w tym dział spadku oraz szereg spraw związanych z dziedziną prawa karnego i administracyjnego.

W celu zapewnienia naszym Klientom w pełni elastycznej i dostosowanej do ich potrzeb obsługi adwokat jest w stanie ustalić odpowiadający Państwu termin spotkania. Jego przebieg będzie uzależniony od Państwa oczekiwań oraz charakteru przedstawionej sprawy. Kancelaria na stałe współpracuje z lekarzami specjalistami, biegłymi sądowymi, tłumaczami przysięgłymi, komornikami, biegłymi oraz notariuszami co pozwala zapewnić Klientom kompleksowość realizowanej obsługi.

W sytuacji gdy sprawa nie podlega jurysdykcji sądów na terenie Polski pomagamy w prowadzeniu sprawy na terytorium Unii Europejskiej wykorzystując w tym celu kontakty z licznymi kancelariami zagranicznymi.

WP Logo
Rozpocznij rozmowę

Rozmowa na żywo

Przed rozpoczęciem rozmowy, prosimy o poprawne wypełnienie formularza.

-
-

Jesteśmy Offline

Prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy


Otwórz formularz

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
- ×