Kontakt

  • Poniedziałek – Piątek
  • w godzinach od 9.00 do 17:00
  • Kancelaria Adwokacka
  • Adwokat Wiktor Pielecki
  • ul. 3 Maja 7/7
  • 20-078 Lublin

Formularz kontaktowy

captcha

Prawo karne

Posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie udzielania wieloaspektowej pomocy prawnej jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom pełne wsparcie na wszystkich etapach prowadzonego – w zakresie prawa karnego – postępowania. Obsługę realizujemy względem osób prywatnych, instytucji oraz przedsiębiorstw. Naszym celem jest zagwarantowanie Klientom możliwości obrony.

Czynności adwokata, realizowane w ramach usług z obszaru prawa karnego, obejmują:

Różnorodność spraw, których prowadzenia podejmuje się nasza Kancelaria dotyczy zarówno ich różnego stopnia trudności, jak i zakresu tematycznego. Kancelaria Adwokacka zapewnia kompleksową obsługę prawną w sprawach dotyczących:

Współpraca z zespołem naszej Kancelarii oznacza możliwość skorzystania z pełnej obsługi adwokata, który w roli obrońcy podejmie się reprezentowania Państwa interesów – także w sprawach dotyczących odbywania kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego.

Usługi realizowane w tym zakresie dotyczą również występowania adwokata w roli pełnomocnika oskarżycieli posiłkowych, czy też oskarżycieli prywatnych – na wszystkich etapach postępowania oraz na terenie całego kraju.

Oprócz powyższych, wyszczególnionych działań Kancelarii, prawnicy podejmują się także:

WP Logo
Rozpocznij rozmowę

Rozmowa na żywo

Przed rozpoczęciem rozmowy, prosimy o poprawne wypełnienie formularza.

-
-

Jesteśmy Offline

Prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy


Otwórz formularz

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
- ×