Kontakt

  • Poniedziałek – Piątek
  • w godzinach od 9.00 do 17:00
  • Kancelaria Adwokacka
  • Adwokat Wiktor Pielecki
  • ul. 3 Maja 7/7
  • 20-078 Lublin

Formularz kontaktowy

captcha

System rozliczeń

Kancelarii oferuje dwa sposoby ustalania wynagrodzenia:

ryczałtowy – polegający na określeniu z góry sumy wynagrodzenia. Taki system rozliczania jest stosowany w sprawach, w których można w przybliżeniu określić zakres i wymiar czasowy prac, w szczególności udzielenie porady prawnej, sporządzenie opinii prawnej pisma procesowego, wniosku, itp.

godzinowy – polegający na ustalaniu wysokości wynagrodzenia w zależności od poświęconego czasu na wykonanie danego zadania, którego długości nie można oszacować z przyczyn niezależnych od Kancelarii. Taki system wynagrodzenia stosowany jest przede wszystkim przy stałej obsłudze prawnej osób prawnych,

W sytuacji, gdy nasi Klienci trafiają do nas ze sprawami wyjątkowo skomplikowanymi, nietypowymi i rozciągniętymi w czasie, wówczas koszty ustalamy indywidualnie z uwzględnieniem czasu niezbędnego do pomyślnego rozstrzygnięcia sprawy.
Warto więc w trakcie pierwszej wizyty w Kancelarii rozważyć wszystkie możliwości i wybrać tę najbardziej dla Państwa korzystną. Nasi prawnicy są także w tej sprawie do Państwa dyspozycji.

WP Logo
Rozpocznij rozmowę

Rozmowa na żywo

Przed rozpoczęciem rozmowy, prosimy o poprawne wypełnienie formularza.

-
-

Jesteśmy Offline

Prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy


Otwórz formularz

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
- ×