Kontakt

  • Poniedziałek – Piątek
  • w godzinach od 9.00 do 17:00
  • Kancelaria Adwokacka
  • Adwokat Wiktor Pielecki
  • ul. 3 Maja 7/7
  • 20-078 Lublin

Formularz kontaktowy

captcha

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka adwokata Wiktora Pieleckiego jest prężnie rozwijającą się kancelarią działającą na rynku od 2007 roku. Naszym nadrzędnym celem jest kompleksowe rozwiązanie problemu Klienta przy uwzględnieniu optymalnych kosztów.

Zespół Kancelarii tworzą adwokaci, aplikanci adwokaccy oraz pracownicy naukowi, dzięki czemu możemy zapewnić Klientom kompleksową obsługę prawną realizowaną na najwyższym poziomie.

Skupiamy się na wyznaczonym przez Klienta celu i jego oczekiwaniach. Oceniamy ryzyka prawne związane z oczekiwaniami i celami naszych Klientów i doradzamy rozwiązanie, które będzie najbardziej korzystne.

Nasz zespół oferuje w pełni profesjonalną obsługę prawną ukierunkowaną głównie na obsługę przedsiębiorców w tym spółek prawa handlowego.

Kancelaria posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego oraz spółek cywilnych. Pomagamy przeprowadzić proces zawiązania spółki handlowej, począwszy od sporządzenia projektu umowy spółki uwzględniającego potrzeby wspólników i bezpiecznego funkcjonowania spółki. Wspieramy pod względem prawnym procesy przejęcia i przekształcenia spółek. Współpracujemy z notariuszami, komornikami i doradcami podatkowymi.

Kancelaria zapewnia również obsługę osób fizycznych w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz karnego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Kancelaria utworzyła odrębny zespół pracowników specjalizujących się w kompleksowej pomocy w zakresie dochodzenia odszkodowań za błędy medyczne. W powyższym zakresie jako nieliczni na stałe współpracujemy z lekarzami specjalistami, co pozwala nam na profesjonalne rozwiązywanie problemów i uzyskiwanie wysokich odszkodowań.

W celu przyjęcia zlecenia prowadzenia sprawy zapewniamy Klientowi kontakt dostosowany do jego oczekiwań (osobisty, telefoniczny lub mailowy). Po wstępnej analizie dokumentacji i problemu proponujemy zawarcie umowy obsługi prawnej. Umowa reguluje prawa i obowiązki stron, zapewnia Klientowi pełną wiedzę dotyczącą prowadzonej przez nas dla Klienta sprawy.

W sytuacji, gdy sprawa nie podlega jurysdykcji sądów na terenie Polski pomagamy w prowadzeniu sprawy na terytorium Unii Europejskiej wykorzystując w tym celu  liczne kontakty z kancelariami zagranicznymi.

WP Logo
Rozpocznij rozmowę

Rozmowa na żywo

Przed rozpoczęciem rozmowy, prosimy o poprawne wypełnienie formularza.

-
-

Jesteśmy Offline

Prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy


Otwórz formularz

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
- ×