Zastanawiasz się
jak to działa?


Kancelaria weryfikuje dokumentację medyczną i ocenia czy jest podstawa do roszczeń w sprawie popełnienia błędu lekarskiego.

Sprawdź

Przesłanie dokumentacji

Klient przesyła do Kancelarii pełną dokumentację medyczną przypadku wraz ze zgłoszonym problemem

Analiza sytuacji

Przy współpracy ze specjalistami poddajemy analizie sytuację Klienta i proponujemy warianty dalszego działania

Dalsze postępowanie

Wraz z Klientami decydujemy o dalszym postępowaniu w kierunku ubiegania się o odszkodowanie za błąd medyczny

Darmowa porada wstępna!

Skontaktuj sie z nami i uzyskaj darmową poradę wstępną.

Otrzymaj pomoc!

Twoim problemem zajmą się:


WIKTOR PIELECKI

Adwokat - założyciel Kancelarii

Studia prawnicze ukończył w 2002 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, specjalizując się w zakresie prawa handlowego.

MONIKA SADOWSKA

Dr n. med. w zakresie medycyny, prawnik

Prawnik specjalizujący się w prawie medycznym, prawach pacjenta oraz dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych w sprawach medycznych. Autor wielu publikacji z zakresu prawa medycznego. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie oraz Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie.

Błędy medyczne


Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Kancelaria utworzyła odrębny zespół pracowników specjalizujących się w kompleksowej pomocy w zakresie dochodzenia odszkodowań za błędy medyczne, działający pod kierunkiem dr n. med. Moniki Sadowskiej. W powyższym zakresie jako nieliczni na stałe współpracujemy z lekarzami specjalistami, co pozwala nam na profesjonalne rozwiązanie problemu pod względem prawniczym, jak i medycznym i uzyskanie wysokiego odszkodowania. Powierzając nam prowadzenie sprawy Klient uzyskuje gwarancję wnikliwego i metodycznego działania ponieważ:

Dokładna analiza dokumentacji medycznej

dokonujemy bardzo dokładnej analizy dokumentacji medycznej pod kątem zarówno popełnionych błędów medycznych, jak również naruszenia praw pacjenta;

Doświadczenie w procesach odszkodowawczych

posiadana przez nas wiedza medyczna pozwala nam weryfikować opinie biegłych, które mają kluczowe znaczenie dla rozstrzygnięcia w medycznych procesach odszkodowawczych;

Stała współpraca z lekarzami

analiza dokumentów medycznych dokonywana jest przez adwokata, a także przez lekarzy specjalistów, którzy na stałe współpracują z Kancelarią;

Szybkie i sprawne działanie

działamy szybko i sprawnie, dążąc do uzyskania jak najwyższego odszkodowania, renty i zadośćuczynienia dla naszych Klientów;

Szeroki zakres działań

obsługujemy Klientów przebywających w Polsce oraz za granicą.

Darmowa porada wstępna!

Skontaktuj sie z nami i uzyskaj darmową poradę wstępną.

Otrzymaj pomoc!

Opinie naszych Klientów


Dzięki fachowej pomocy Kancelarii udało mi się uzyskać odszkodowanie za wypadek przy pracy w wysokości 40.000 złotych, a dzięki ugodzie zawartej przed Sądem uzyskałem kolejne 100.000 złotych zadośćuczynienia. A to wszystko w 5 miesięcy od wizyty w Kancelarii.

Henryk

Gdy zgłosiłam się do szpitala w stanie zawałowym, lekarze odprawili mnie z kwitkiem. Później okazało się, że faktycznie miałam zawał. Dzięki fachowej wiedzy Kancelarii i analizie dokumentacji medycznej dowiedziałam się jakie przysługują mi prawa, a następnie uzyskałam od szpitala przysługujące mi zadośćuczynienie w kwocie 184.000 złotych.

Janina

Kancelaria pomogła mi uzyskać odszkodowanie za błąd medyczny podczas operacji. Szpital podczas zabiegu uszkodził mi nerwy w łokciu. Prawnicy poprowadzili moją sprawę przed sądem i udało się od szpitala uzyskać 200.000 tysięcy złotych odszkodowania.

Łukasz

Skontaktuj sie z nami


ul. 3 maja 7/7
20-078 Lublin