Kancelaria Adwokacka

Adwokat Wiktor Pielecki

Adres Kancelarii: ul. 3 maja 7/7, 20-078 Lublin

Odszkodowania za błędy medyczne

  /    /  Odszkodowania za błędy medyczne

Padłeś ofiarą błędu medycznego?

Zajmujemy się pomocą w uzyskiwaniu odszkodowań z tytułu błędu lekarskiego dla naszych Klientów. Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Przesłanie dokumentacji

Klient przesyła do Kancelarii pełną dokumentację medyczną przypadku wraz ze zgłoszonym problemem

Analiza sytuacji

Przy współpracy ze specjalistami poddajemy analizie sytuację Klienta i proponujemy warianty dalszego działania

Dalsze postępowanie

Wraz z Klientami decydujemy o dalszym postępowaniu w kierunku ubiegania się o odszkodowanie za błąd medyczny

Wraz z Klientami decydujemy o dalszym postępowaniu w kierunku ubiegania się o odszkodowanie za błąd medyczny

Adwokat Wiktor Pielecki
Wiktor Pielecki
Adwokat

Masz pytania? Zadzwoń na +48 504-080-081

Błędy medyczne

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Kancelaria utworzyła odrębny zespół pracowników specjalizujących się w kompleksowej pomocy w zakresie dochodzenia odszkodowań za błędy medyczne, działający pod kierunkiem dr n. med. Moniki Sadowskiej. W powyższym zakresie jako nieliczni na stałe współpracujemy z lekarzami specjalistami, co pozwala nam na profesjonalne rozwiązanie problemu pod względem prawniczym, jak i medycznym i uzyskanie wysokiego odszkodowania. Powierzając nam prowadzenie sprawy Klient uzyskuje gwarancję wnikliwego i metodycznego działania ponieważ:

Dokładna analiza dokumentacji medycznej

dokonujemy bardzo dokładnej analizy dokumentacji medycznej pod kątem zarówno popełnionych błędów medycznych, jak również naruszenia praw pacjenta;

Doświadczenie w procesach odszkodowawczych

posiadana przez nas wiedza medyczna pozwala nam weryfikować opinie biegłych, które mają kluczowe znaczenie dla rozstrzygnięcia w medycznych procesach odszkodowawczych;

Stała współpraca z lekarzami

analiza dokumentów medycznych dokonywana jest przez adwokata, a także przez lekarzy specjalistów, którzy na stałe współpracują z Kancelarią;

Szybkie i sprawne działanie

działamy szybko i sprawnie, dążąc do uzyskania jak najwyższego odszkodowania, renty i zadośćuczynienia dla naszych Klientów;

Szeroki zakres działań

obsługujemy Klientów przebywających w Polsce oraz za granicą.

Odszkodowania za błędy medyczne

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, Kancelaria utworzyła odrębny zespół pracowników specjalizujących się w kompleksowej pomocy w zakresie dochodzenia odszkodowań za błędy medyczne, działający pod kierunkiem dr n. med. Moniki Sadowskiej. W powyższym zakresie, jako nieliczni na stałe współpracujemy z lekarzami specjalistami, co pozwala nam na profesjonalne rozwiązanie problemu pod względem prawniczym, jak i medycznym i uzyskanie satysfakcjonującego odszkodowania. Powierzając nam prowadzenie sprawy, Klient uzyskuje gwarancję wnikliwego i metodycznego działania.

Skróć oczekiwanie na odszkodowanie

Błędy w sztuce lekarskiej zdarzają się nierzadko. Niestety, większość osób poszkodowanych nie wie, że może skorzystać z pomocy prawnej i otrzymać odszkodowanie. Do adwokata można zgłosić się w ciągu 3 lat od wykrycia błędu lekarskiego. Przepis ogólny jednak przewiduje dla wszystkich roszczeń cywilnych 6 letni okres przedawnienia, co oznacza, że zawsze warto skonsultować się czy w Państwa przypadku sprawa uległa przedawnieniu. I. Pomimo długości trwania procesu warto podjąć działania o należne odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz rentę. Już czas, by otrzymać zwrot poniesionych wydatków na niepotrzebne leczenie, dojazdy do szpitala, kontrole czy specjalistyczne diety. Nasza kancelaria adwokacka pomoże Państwu zebrać odpowiednią dokumentację, zadba o jak najszybsze, pozytywne zakończenie procesu, a także postara się o wysokie odszkodowanie zadośćuczynienie oraz rentę. Posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę medyczną, współpracujemy na stałe z lekarzami i oferujemy również obsługę klientów poza granicami Polski.

Osoba z blizną

Opinie naszych Klientów

"Gdy zgłosiłam się do szpitala w stanie zawałowym, lekarze odprawili mnie z kwitkiem. Później okazało się, że faktycznie miałam zawał. Dzięki fachowej wiedzy Kancelarii i analizie dokumentacji medycznej dowiedziałam się jakie przysługują mi prawa, a następnie uzyskałam od szpitala przysługujące mi zadośćuczynienie w kwocie 184.000 złotych."
Janina

Opinie naszych Klientów

"Kancelaria pomogła mi uzyskać odszkodowanie za błąd medyczny podczas operacji. Szpital podczas zabiegu uszkodził mi nerwy w łokciu. Prawnicy poprowadzili moją sprawę przed sądem i udało się od szpitala uzyskać 200.000 tysięcy złotych odszkodowania."
Łukasz

Opinie naszych Klientów

"Dzięki fachowej pomocy Kancelarii udało mi się uzyskać odszkodowanie za wypadek przy pracy w wysokości 40.000 złotych, a dzięki ugodzie zawartej przed Sądem uzyskałem kolejne 100.000 złotych zadośćuczynienia."
Henryk