Kancelaria Adwokacka

Adwokat Wiktor Pielecki

Adres Kancelarii: ul. 3 maja 7/7, 20-078 Lublin

Nieruchomości rolne. Prawo rolne.

  /    /  Nieruchomości rolne. Prawo rolne.

Prowadzenie gospodarstwa rolnego, dostarczanie żywności czy hodowla zwierząt wymaga dobrej znajomości prawa rolnego. Z racji tego, że zmian legislacyjnych jest wiele i następują one stosunkowo często, oferujemy Państwu wsparcie z różnych obszarów. Specjalizujemy się głównie w tematyce nieruchomości rolnych, ale nasza kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną także w zakresie:

  • pomocy przy uzyskaniu zgody na nabycie nieruchomości rolnych o powierzchni przekraczającej 1,0 ha;
  • zadbania o zabezpieczenie oraz przeprowadzenie spraw spadkowych
  • reprezentacji klienta przed właściwymi organami.

Pełne wsparcie z zakresu prawa rolnego.

Działamy szybko i sprawnie. Posiadamy duże doświadczenie w reprezentowaniu indywidualnych podmiotów związanych bądź nie z rolnictwem, producentów rolnych, hodowców zwierząt czy przetwórców. Służymy radą i konkretnym planem działania podczas realizacji większych inwestycji lub przekształceń. Nasi adwokaci dbają o przestrzeganie przepisów nie tylko krajowych, ale także unijnych. Na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany oraz nowelizacje prawne, co pozwala nam na efektywne przygotowanie się do sprawy. Wytłumaczymy Państwu także wymogi oraz rozporządzenia Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa i idące za nimi ewentualne zmiany w prowadzeniu gospodarstw czy nabywaniu nieruchomości rolnych.

Prawnicy zajmują się również przygotowywaniem wymaganych pism, składaniem właściwych wniosków i dopełnieniem wszelkich niezbędnych formalności. Nie muszą się zatem Państwo martwić o terminowość oraz zachowanie innych formalności.

Adwokat Wiktor Pielecki
Wiktor Pielecki
Adwokat
Portret osoby
Alicja Kubiak
Adwokat
Portret osoby
Marzena Myślińska
Radca prawny

Wszystkie specjalizacje