Kancelaria Adwokacka

Adwokat Wiktor Pielecki

Adres Kancelarii: ul. 3 maja 7/7, 20-078 Lublin

Sporządzanie i opiniowanie umów najmu, dzierżawy, użyczenia

  /    /  Sporządzanie i opiniowanie umów najmu, dzierżawy, użyczenia

Umowy dotyczące najmu, dzierżawy lub użyczenia są dokumentami, które chronią interesy właścicieli nieruchomości oraz osób, które chcą ją wynająć lub wydzierżawić. Powinny więc być sporządzone z najwyższą dbałością o każdy szczegół oraz opierać się na przepisach polskiego prawa.

Samodzielne sporządzenie takiej umowy dla wielu osób jest zadaniem trudnym. Dlatego też nasza Kancelaria pomaga klientom w tworzeniu umów najmu, dzierżawy lub użyczenia. Doświadczeni adwokaci naszej Kancelarii działają sprawnie, a sporządzone przez nich umowy są szczegółowe, bezpieczne oraz zgodne z polskim prawodawstwem. Decydując się na zlecenie sporządzenia umowy nasi Klienci oszczędzają czas oraz zapewniają obu stronom jasne i przejrzyste warunki najmu, dzierżawy lub użyczenia.

Opiniowanie umów

Kolejną usługą, jaką oferuje nasza Kancelaria, jest opiniowanie umów. Klienci, którzy nie są przekonani, czy umowa najmu lub dzierżawy, którą mają podpisać, jest zgodna z prawem oraz korzystna dla ich interesów, mogą skorzystać z naszej pomocy.

Zapoznajemy się z zapisami umowy oraz wydajemy opinię na jej temat. Dzięki temu każda ze stron zawierających umowę może mieć pewność, że jest to dla niej korzystne. W przypadku, w którym w umowie pojawiają się zapisy, które są niezgodne z przepisami polskiego prawa lub też mogą stanowić zagrożenie dla którejkolwiek ze stron, nasza Kancelaria proponuje zmiany treści, które warto wprowadzić. Działamy dyskretnie, sprawnie i obiektywnie, dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów.

Specjalizacje prawa nieruchomości

Alicja Kubiak
Adwokat

Wszystkie specjalizacje