Kancelaria Adwokacka

Adwokat Wiktor Pielecki

Adres Kancelarii: ul. 3 maja 7/7, 20-078 Lublin

Obsługa prawna przedsiębiorstw

  /    /  Obsługa prawna przedsiębiorstw

Kancelaria prowadzi kompleksową i bieżącą obsługę prawną spółek prawa handlowego, innych osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą indywidualnie lub w formie spółki cywilnej oraz podmiotów w innych formach prawnych.

Zakres usług obejmuje m.in.:

Profesjonalna obsługa prawna firm

Bieżąca obsługa prawna firm, osób fizycznych oraz innych podmiotów świadczona jest na podstawie umów zawartych na czas określony lub nieokreślony, także w systemie doraźnym. Kancelaria w ramach prowadzonych usług oferuje Państwu kontakt osobisty, jak również za pomocą środków porozumiewania się na odległość (e-mail, faks, telefon). Przedsiębiorcy objęci stałą obsługą prawną otrzymują w zależności od swoich potrzeb raport na temat stanu wszystkich zleconych Kancelarii spraw, stopnia ich zaawansowania wraz z wyszczególnieniem wykonanych czynności

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, merytorycznym wsparciem służymy nie tylko osobom indywidualnym, ale również podmiotom prowadzącym własną działalność gospodarczą. Pomoc prawna dla przedsiębiorców obejmuje porady prawne oraz reprezentację przed stosownymi organami jednostek administracyjnych lub sądowych. Zarówno obsługa doraźna, jak i obsługa stała daje z naszej strony gwarancję indywidualnego podejścia do każdej sprawy.

Obsługa prawna spółek

Nasze porady prawne pomagają dobrać właściwe metody i narzędzia w dochodzeniu praw dla firm lub spółek. Obsługa prawna firm obejmuje porady dotyczące działalności Klienta, opiniowanie umów, a także ich przygotowywanie. Dodatkowo, obsługa prawna firm i spółek umożliwia również pomoc w zakładaniu i rejestracji organizacji, jej przekształcaniu oraz wsparcie w przypadku zadłużenia, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Udzielana przez nas pomoc prawna dla firm możliwa jest na terenie całego kraju, jednak naszą siedzibą jest Lublin.

Specjalizacje obsługi prawnej przedsiębiorstw

Adwokat Wiktor Pielecki
Wiktor Pielecki
Adwokat
Portret osoby
Alicja Kubiak
Adwokat
Portret osoby
Marzena Myślińska
Radca prawny

Wszystkie specjalizacje