Kancelaria Adwokacka

Adwokat Wiktor Pielecki

Adres Kancelarii: ul. 3 maja 7/7, 20-078 Lublin

Pomoc prawna przy koncesji i zezwoleniach

  /    /  Pomoc prawna przy koncesji i zezwoleniach

W Polsce obowiązuje zasada swobody prowadzenia działalności gospodarczej, istnieją jednak takie obszary biznesu, w których możliwość podjęcia danego typu działalności wiąże się z koniecznością uzyskania dodatkowych, szczególnych uprawnień w postaci koncesji lub zezwoleń. Jest to tzw. działalność reglamentowana, a szczegółowe regulacje prawne dotyczące działalności tego typu określa ustawa z dnia 6 marca 2018 r. Prawo przedsiębiorców oraz odrębne przepisy dotyczące poszczególnych rodzajów działalności koncesjonowanej.

Ze względu na znaczne skomplikowanie obowiązujących przepisów uzyskanie wymaganej koncesji czy zezwolenia może stanowić duże wyzwanie dla przedsiębiorcy nie obeznanego z aktualnym ustawodawstwem w tym zakresie. Skorzystanie z pomocy prawnika posiadającego odpowiednie doświadczenie oraz znającego najnowsze obowiązujące regulacje prawne to najlepsza metoda na uzyskanie potrzebnej zezwolenia czy koncesji dla firmy szybko, sprawnie i zgodnie z prawem.

Kancelaria adwokacka Pielecki – specjaliści od prawa administracyjnego. Pomoc przy koncesjach i zezwoleniach.

Naszym klientom oferujemy profesjonalną i rzetelną pomoc prawną w zakresie szeroko rozumianego prawa administracyjnego, zapewniając fachowe wsparcie prawne w procesie uzyskiwania koncesji oraz zezwoleń w dowolnej dziedzinie działalności gospodarczej. Siedziba kancelarii adwokackiej Pielecki znajduje się w Lublinie, ale udzielamy również porad online podmiotom na terenie całej Polski. Dzięki doskonałej znajomości obowiązujących przepisów ułatwiamy przedsiębiorcom skuteczne załatwienie nawet najbardziej skomplikowanych formalności, co przekłada się na znaczną oszczędność czasu i możliwość sprawnego podjęcia działalności w danej dziedzinie.

Specjalizacje obsługi prawnej przedsiębiorstw

Adwokat Wiktor Pielecki
Wiktor Pielecki
Adwokat
Portret osoby
Alicja Kubiak
Adwokat
Portret osoby
Marzena Myślińska
Radca prawny

Wszystkie specjalizacje