Kancelaria Adwokacka

Adwokat Wiktor Pielecki

Adres Kancelarii: ul. 3 maja 7/7, 20-078 Lublin

Rejestracja i zakładanie spółek

  /    /  Rejestracja i zakładanie spółek

Regulacje prawne dotyczące założenia oraz rejestracji spółek prawa handlowego należą do szerokiej dziedziny prawa, którą jest prawo gospodarcze. Jedną z najpopularniejszych w Polsce form prowadzenia biznesu jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która pozwala w dużym stopniu ograniczyć ewentualne ryzyko biznesowe przy jednoczesnej optymalizacji kosztów prowadzenia działalności.

Pomimo znacznych uproszczeń i zmian legislacyjnych wprowadzonych na przestrzeni ostatnich lat, a mających na celu ułatwienie założenia spółki prawa handlowego, wciąż jest to proces wymagający doskonałej orientacji w prawie gospodarczym. Konieczne jest także załatwienie wielu formalności. Z tego względu zwykle niezbędna jest pomoc wykwalifikowanego doradcy gospodarczego, który pomoże wybrać optymalną formę prowadzenia działalności i zadba o to, by wszelkie formalności zostały załatwione we właściwy sposób (również online).

Specjaliści od prawa gospodarczego w Lublinie. Profesjonalne zakładanie i rejestracja spółek.

Nasi adwokaci mają ogromne doświadczenie praktyczne w zakładaniu oraz rejestracji dowolnego typu spółek zgodnie z obowiązującymi w Polsce regulacjami prawnymi. Oferujemy profesjonalne, kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru typu spółki, optymalnie dopasowując rodzaj spółki do planowanego profilu działalności. Przygotowujemy wszystkie wymagane dokumenty i wnioski (również deklaracje oraz wnioski do zmian w KRS i Urzędu Skarbowego), zapewniamy wsparcie merytoryczne w trakcie procesu zakładania i rejestracji, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie zarejestrować spółkę w imieniu klienta. Naszą siedzibą jest Lublin, ale w razie konieczności jesteśmy także w stanie udzielić porady online.

Specjalizacje obsługi prawnej przedsiębiorstw

Adwokat Wiktor Pielecki
Wiktor Pielecki
Adwokat
Portret osoby
Alicja Kubiak
Adwokat
Portret osoby
Marzena Myślińska
Radca prawny

Wszystkie specjalizacje