Kancelaria Adwokacka

Adwokat Wiktor Pielecki

Adres Kancelarii: ul. 3 maja 7/7, 20-078 Lublin

Restrukturyzacja i przekształcenia firmy

  /    /  Restrukturyzacja i przekształcenia firmy

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z różnego rodzaju zagrożeniami, w tym z ryzykiem wystąpienia niewypłacalności. W wielu sytuacjach jedynym sposobem na uratowanie przedsiębiorstwa jest skorzystanie z możliwości dostępnych w ramach polskiego ustroju prawnego. Jedną z nich jest przeprowadzenie postępowania restrukturyzacyjnego, pozwalającego nie tylko uchronić firmę przed likwidacją, ale także skutecznie zabezpieczyć interesy wierzycieli. Zasadniczym celem podejmowania działań restrukturyzacyjnych jest taka poprawa sposobu funkcjonowania danej firmy, by nie wpadła w głęboki i niemożliwy do opanowania kryzys finansowy.

Przekształcenie firmy pozwala zmienić formę prawną istniejącego podmiotu oraz zmienić wielkość prowadzonego biznesu w zależności od bieżących potrzeb. Ponieważ zarówno przekształcenia, jak i restrukturyzacje są procesami skomplikowanymi oraz wymagającymi doskonałej znajomości obowiązującego prawa, wsparcie prawnika jest niezbędne, aby zostały przeprowadzone prawidłowo i sprawnie.

Kancelaria Pielecki – adwokaci w Lublinie

Skuteczne podejmowanie działań restrukturyzacyjnych oraz przekształceniowych to jeden z obszarów naszej specjalizacji. Działalność prowadzimy w Lublinie, jednak w razie potrzeby jesteśmy w stanie udzielić porady także online. Nasi adwokaci to doświadczeni eksperci, którzy są w stanie wspomóc przedsiębiorców na każdym etapie procesu przekształcenia firmy lub jej restrukturyzacji. Pomagamy optymalnie wybrać spośród dostępnych opcji, dbając jednocześnie o zabezpieczenie interesów naszych klientów.

Specjalizacje obsługi prawnej przedsiębiorstw

Adwokat Wiktor Pielecki
Wiktor Pielecki
Adwokat
Portret osoby
Alicja Kubiak
Adwokat
Portret osoby
Marzena Myślińska
Radca prawny

Wszystkie specjalizacje