Kancelaria Adwokacka

Adwokat Wiktor Pielecki

Adres Kancelarii: ul. 3 maja 7/7, 20-078 Lublin

Zakładanie i rejestracja spółek

  /    /  Zakładanie i rejestracja spółek

Zakładanie oraz rejestracja spółek to skomplikowany proces, z którym ciężko poradzić sobie bez merytorycznego wsparcia i doświadczenia kancelarii adwokackiej. Nasi adwokaci oraz radcy prawni wspierają swoich Klientów w przejściu przez to trudne zadanie.

Oferujemy doradztwo w zakresie właściwego doboru kodów PKD, wysokości kapitału zakładowego, a także przygotowania umów najmu siedziby i sporządzenia umowy spółki. Pomoc prawna dla spółek obejmuje także wsparcie w rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym, Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, a także Głównym Urzędzie Statystycznym.

Kancelaria adwokacka Wiktora Pieleckiego wspiera również spółki akcyjne w codziennych wyzwaniach i dylematach prawnych. W zakresie naszych usług znajduje się również reprezentacja spółki akcyjnej przed stosownymi jednostkami administracji publicznej, egzekucyjnej lub sądowniczej. Mając tak doświadczonego partnera, można być spokojnym o wszelkie zawiłości prawne nie do końca jasne dla przedsiębiorców.

Adwokat Wiktor Pielecki
Wiktor Pielecki
Adwokat
Portret osoby
Alicja Kubiak
Adwokat
Portret osoby
Marzena Myślińska
Radca prawny

Wszystkie specjalizacje