Kancelaria Adwokacka

Adwokat Wiktor Pielecki

Adres Kancelarii: ul. 3 maja 7/7, 20-078 Lublin

Wypadki komunikacyjne

  /    /  Wypadki komunikacyjne

Wypadki komunikacyjne mogą zdarzyć się każdemu. Nasza Kancelaria pomoże Państwu w profesjonalnym dochodzeniu roszczeń od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Oferujemy usługi postępowania likwidacyjnego zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym.

Współpracujemy z ekspertami z dziedziny motoryzacji, techniki samochodowej, jak również rekonstrukcji wypadków, dzięki czemu jesteśmy w stanie wstępnie ocenić zasadność roszczeń oraz koszt postępowania w szkodach w pojeździe.

Posiadamy również bogate doświadczenie w likwidacji szkód na osobie w wypadkach komunikacyjnych w których poszkodowany doznał uszkodzeń ciała, urazu psychicznego, a także w przypadku śmierci osoby najbliższej. Współpracujemy z lekarzami wielu specjalizacji, co pozwala nam na wiodącą rolę wśród kancelarii tej specjalizacji.

Nasze wsparcie wyrówna dysproporcje szans istniejące pomiędzy indywidualnym Klientem, a zakładem ubezpieczeń, zaś wnikliwa analiza przedstawionej dokumentacji pozwoli naszym pracownikom na rzetelną ocenę stanu faktycznego, prawnego i na tej podstawie w imieniu Klienta domagać się zasadnych roszczeń o wypłatę odszkodowania.

Jak to działa?
1. Otrzymujemy od Klienta kompletną dokumentację szkodową, wraz ze zgłoszonym problemem;
2. Przy współpracy ze specjalistami poddajemy analizie sytuację Klienta i proponujemy warianty dalszego działania;
3. Wraz z Klientami decydujemy o dalszym postępowaniu;

Napisz do nas. Wstępna porada jest darmowa.

Adwokat Wiktor Pielecki
Wiktor Pielecki
Adwokat

Wszystkie specjalizacje